نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

نرم افزار حسابداری برای شرکت‌های کوچک

نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم با توجه به نوع فعالیت شرکت‌ها، بسته‌های بازرگانی،تولیدی،خدماتی و پیمانکاری را ارائه می‌دهد که هر کدام شامل سیستم‌ها و زیرسیستم‌های مختلف است. در این صفحه به شرح کامل این نرم‌افزار می‌پردازیم.

آموزش نصب نسخه آموزشی نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

با سپیدار به سامانه مودیان متصل شوید.

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

سپیدار سیستم

یک نرم افزار حسابداری مناسب باید بتواند اطلاعات شرکت شما را با دقت و سهولت ثبت کند تا بتوانید در زمان تصمیم گیری، گزارش‌هایی سریع، دقیق و یکپارچه از آنها استخراج کنید. از سوی دیگر کارکنان باید بتوانند اطلاعات مالی شرکت را به راحتی و با سرعت و دقت بالا در آن ثبت و روند کارهای جاری را دنبال کنند.

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم، نرم افزاری مناسب برای مدیریت هوشمندانه شرکت‌های کوچک است. شرکت سپیدار سیستم آسیا که عضوء گروه شرکت‌های همکاران سیستم است که در سال 1388 شروع به فعالیت کرده و نرم افزار حسابداری یکپارچه‌ای را به نام سپیدار سیستم در اختیار عموم قرار داده است. سپیدار سیستم دارای بخش های متنوع و یکپارچه از قبیل حسابداری مالی، دریافت و پرداخت (خزانه داری)، تامین کنندگان و انبار، مشتریان و فروش، حقوق و دستمزد، پیمانکاری و خرده فروشی … می‌باشد.

پشتیبانی سپیدار

واحد پشتیبانی موسسه حسابداری کیا حسیب سپاهان با استفاده از کارشناسان مالی و مسلط به امور مالی و مالیاتی جهت رفاه کلیه کاربران سپیدار آمادگی خود را جهت پشتیبانی و پاسخگویی به مشکلات و سوالات کاربران اعلام می نماید.

بسته‌های پیشنهادی سپیدار

نرم افزار پخش مویرگی و سفارش گیری سپیدار همکاران سیستم

فرآیند فروش و پخش، با تعداد زیاد مشتریان، پراکندگی جغرافیایی آنان و حجم زیاد عملیات روزانه‌ از جمله مواردی است که شرکت‌های پخش با آن مواجه هستند و برای پاسخ‌گویی مناسب و به‌موقع، نیازمند افزایش دقت و کارایی هستند.

نرم افزار پخش مویرگی سپیدار پاسخی یکپارچه برای شرکت‌هایی است که عملیات فروش و توزیع مویرگی را در کنار سایر انواع فروش به‌عنوان یک بخش بسیار مهم عملیات فروش خود دارند و می‌خواهند آن‌ را به‌شکل متمرکز، یکپارچه و انعطاف‌پذیر مدیریت کنند. سیستم پخش سپیدار افزون‌بر برخورداری از امکانات اصلی ماژول فروش، در کنار ماژول‌های انبار، دریافت و پرداخت و دفتر کل نیازمندی‌های این کسب‌وکار را به‌خوبی پاسخ می‌دهد و با انعطاف‌پذیری بالا، امکان پاسخ‌گویی به پیچیدگی‌های فرآیندهای فروش مویرگی را فراهم کرده است.

بسته سفارش گیری و پخش سپیدار با 7 سیستم حسابداری ، دریافت و پرداخت ، مشتریان و فروش ، تامین کنندگان و انبار ، سفارش گیری و پخش ، دارایی ثابت و حقوق و دستمزد تمام فرآیندهای فروش سرد، پخش گرم، فروش درب کارخانه و فروش عمده را  را از سفارش‌گیری تا توزیع و تسویه حساب پشتیبانی می‌کند.

سفارش نرم‌افزار

برای سفارش نرم افزار فرم روبرو را تکمیل و ارسال نمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و هماهنگی لازم برای فروش این نرم‌افزار را به عمل می‌آورند

منتظر ثبت سفارش شما هستیم

فهرست