چرا از نرم افزارهای معتبرحسابداری به جای دفاتر قانونی استفاده نمی شود؟

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. چرا از نرم افزارهای معتبرحسابداری به جای دفاتر قانونی استفاده نمی شود؟
0
0

با توجه به اینکه در آئین نامه تحریر دفاتر محلی برای استفاده از نرم افزارهای حسابداری پیش بینی نشده است و اداره کل باید در قانون تحریر دفاتر مدنظر قرار گرفته و اصلاح گردد . طی بخشنامه (۱۱۸/۹۴/۲۰۰-۹/۱۲/۹۴)باتوجه به آیین نامه جدید پس از اصلاحیه در قسمت اخیر بند ۱-۳ ماده ۶ اشاره ای به پیش بینی حذف دفاتر دستی شده است . نرم افزارهای حسابداری مورد قبول آئین نامه تحریر و نگهداری دفاتر است ، لیکن بایستی اطلاعات از دفاتر به نرم افزار منتقل گردد و ثبت خلاصه در دفاتر انجام شود .

نمایش 0 نتیجه
پاسخ شما

برای ارسال لطفا ابتدا وارد خود شوید.

فهرست